У Рівному ТЦК забрало чоловіка просто з автомийки

У Рівному стався черговий випадок силової мобілізації. За повідомленнями очевидців, працівники територіального центру комплектування (ТЦК) затримали чоловіка просто на автомийці, поки той мив власне авто.

За словами свідків, до чоловіка підійшли кілька осіб у цивільному одязі, показали документи й почали з ним розмову. Після короткої словесної перепалки чоловіка схопили, силоміць посадили у мікроавтобус без розпізнавальних знаків та вивезли у невідомому напрямку. Люди на місці не встигли зреагувати, адже все сталося дуже швидко.

Наразі немає офіційної інформації від ТЦК або поліції щодо причин та правових підстав затримання. Водночас правозахисники наголошують, що навіть у межах мобілізаційних заходів затримання мають відбуватись у правовому полі, із дотриманням процедури вручення повісток та прав людини.

Місцеві жителі дедалі частіше фіксують подібні випадки, зокрема поблизу ТЦ, ринків, вокзалів і навіть церков.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *