Чудесне зцілення чи провальне маскування? На Закарпатті чоловік переодягнувся в жінку, щоб утекти за кордон

Прикордонники Закарпаття зупинили оригінальну, але невдалу спробу незаконного перетину кордону. Жінка нафарбувала свого чоловіка, одягла спідницю і заявила, що це її «німа від народження сестра».

Інцидент стався на контрольному посту поблизу села Текове. Таксі, в якому їхала пара, зупинили прикордонники. Жінка пояснила, що її супутниця не розмовляє від народження. Однак під час перевірки з’ясувалося, що «сестра» – це її чоловік, який у такий спосіб намагався покинути Україну.

Для перевтілення він використовував жіночий одяг, макіяж і навіть аксесуари, однак це не допомогло уникнути викриття. Подружжя затримано, а чоловіка притягнуто до відповідальності за спробу незаконного перетину кордону (ст. 204-1 КУпАП). Справу передано до суду.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *