Принц Гаррі прибув до Києва на запрошення українського уряду. Як повідомляє The Guardian, під час візиту він разом із командою з благодійного фонду Invictus Games Foundation («Ігри нескорених») представить нові ініціативи, спрямовані на підтримку реабілітації українських військових, поранених унаслідок війни. Кінцева мета програми — поширити допомогу на всі регіони країни.
Одним із ключових заходів поїздки стала зустріч із українськими ветеранами у Національному музеї історії України у Другій світовій війні. За даними місцевих ЗМІ, на подію зібралися близько 500 учасників і ветеранів бойових дій.
Принц Гаррі наголосив, що «Ігри нескорених» мають на меті не лише спортивне змагання, а й психологічну та соціальну підтримку військових, які проходять складний шлях відновлення після фронту.